NOWE ZADASZENIE ALUNA® CONCEPT - PREMIERA NA TARGACH W MONTPELLIER WE FRANCJI !

 

 

 

ALUNA® Concept doczekał się swojej premiery i to od razu w doborowym towarzystwie największych światowych producentów zadaszeń. Okazją do premiery naszego nowego produktu stała się 69 francuska wystawa „let`s go to San Francisco 2017” odbywająca się na terenie Międzynarodowych Targów w Montpellier, które zgromadziły ponad 500 wystawców z całego świata. Targi „let`s go to San Francisco 2017” odbywają się od 6 do 16 października 2017 i zgromadziły jak do tej pory rekordową liczbę odwiedzających, którzy zainteresowani są propozycjami największych producentów zadaszeń. Przez 11 dni Parc des Expositions w Montpellier przekształca się w ogromny sklep na ponad 48 000 m².

ALUNA® Concept intryguje nowoczesnym, nietuzinkowym wzornictwem i idealnie wpasowuje się w przestrzeń domu. Standardowo wyposażony w wentylacje pasywną ALUNA®, sprzedawany w wielu konfiguracjach w tym też w szkle bezpiecznym stanowi bardzo ciekawą propozycje. ALUNA® Concept to dwa skrajne segmenty stałe z możliwością przesuwania segmentów wewnętrznych. Dostępne akcesoria jak moskitiery, rolety rzymskie, zamek patentowy oraz wiele innych wygodnych dodatków stanowią o sile tego produktu.

ALUNA® Concept to produkt, który zadowoli gusta każdego wymagającego klienta. To starannie dobrane komponenty stanowiące jednolity wzorniczo styl. Każdy etap projektowania, a potem procesu produkcyjnego odbywa się pod okiem eksperta, który indywidualnie prowadzi każdy projekt. Innowacyjne technologie i 15 lat doświadczenia pozwalają na uzyskanie bardzo wysokiego standardu produkcji, najwyższej precyzji wykonania co bezpośrednio przekłada się na optymalizacje kosztów wykonania w stosunku do konkurencji.

Współczesne trendy w budownictwie wskazują, że inwestorzy poszukują rozwiązań funkcjonalnych, użytecznych i ponadczasowych wzorniczo. Funkcjonalnością domu, na którą zwracają dzisiaj szczególną uwagę jest taras – najlepiej zadaszony. Coraz częściej zabudowany taras stanowi przedłużenie przestrzeni wewnętrznej domu i stanowi doskonałe przedłużenie stylistyki i architektury domu.

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.